Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/bti/public_html/ojx.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Kartki elektroniczne na Dzień Kobiet 2018

e-kartki na Dzień Kobiet

8 marca Panie obdarowywane są różnymi formami prezentów. Kwiaciarki wyprzedają na kopy żółte i czerwone tulipany, cukiernicy słodkie ciastka i praliny, jubilerzy wystawiają na witryny najpiękniejsze kolczyki i naszyjniki. Oczywiście, tego dnia wcale nie chodzi o to, że ma być „na bogato” i z przepychem. Liczy się miły gest, pamięć i uhonorowanie wyjątkowych, pięknych kobiet.

Nieodłącznym elementem podarunku na 8 marca są kartki z życzeniami. W nich właśnie zawiera się słowne wyrażenie znaczenia tego święta, a w zasadzie – podkreślenia roli, jaką odgrywa w nim obdarowywana osoba. Tradycyjne kartki na Dzień Kobiet dopasowujemy przede wszystkim ze względu na wiek i pozycję ich adresatki. Wiadomo, że inną formę wybierze syn dla matki, inną mąż dla żony, a jeszcze inną chłopak dla dziewczyny.

Ten ostatni zresztą najpewniej wybierze nie kartkę do wysłania pocztą, ale elektroniczną jej wersję, czyli wysyłaną przez Internet e-kartkę. Wyrażanie życzeń on-line ma już pewną tradycję, przy okazji wszystkich świąt – od walentynek, przez imieniny, urodziny, święta Bożego Narodzenia, aż po oczywiście e-kartki z okazji Dnia Kobiet. W Internecie można znaleźć mnóstwo gotowych projektów z życzeniami. Znajdziemy kartki retro utrzymane w tonacji starej fotografii, czarno-białe „filmowe” motywy, a także całą masę kartek śmiesznych.

Kartki internetowe dzielą się na animowane, czyli flashowe oraz statyczne. Flash realizuje się za pomocą kilkuminutowej animacji, mniej lub bardziej rozbudowanej w treści. Możemy wybrać albo prostą historyjkę albo kartki z jednym poruszającym się elementem – np. pulsującym czerwonym sercem albo  przesyłającym buziaka kawalerem. Kartki statyczne bardziej przypominają karty pocztowe. Najczęstsze motywy proponowane z okazji Dnia Kobiet to elementy kwiatowe i wszystkie kojarzące się z wiosną.

Kartki internetowe znajdziemy bez problemu, wpisując w wyszukiwarkę hasło „kartki na Dzień Kobiet”.  Następnie musimy znaleźć odpowiadający nam wzór, kliknąć go i ozdobić kartkę wedle własnego uznania. W większości kartek możemy też wpisać gotowe życzenia, jednak warto pokusić się o chociaż dwa słowa od siebie.